O nás

Jsme trojice kreativních pedagožek, které se věnují prožitkovému vzdělávání dětí. Vytváříme originální služby a produkty, které propojují výtvarný, hudební a pohybový element. Záměrem naší práce je tvořit pro děti laskavý prostor, ve kterém se mohou svobodně projevit a vyjádřit prostřednictvím kreativní činnosti a inspirovat dětské průvodce - pedagogy, rodiče a lektory. 4916DC92-BBA6-4879-9FD5-99349637D974

KLÁRA ŘÍHOVÁ životopis@kralka_tvori

Působí jako pedagog volného času se zaměřením na výtvarku, keramiku a rukodělné činnosti. Je managerkou Adventýnku, autorkou nápadů a hlavní iniciátorkou projektů. S kreativitou sobě vlastní kombinuje práci s výchovou dvou malých dětí. 

 

 

3574301A-4434-4C68-A532-E9FE7E97E61C

VĚRKA BĚLEHRÁDKOVÁ
 • www.verkabelehradkova.cz

Působí jako lektorka a pedagog volného času se zaměřením na tanec, body percussion a hru na africké bubny. Věnuje se hudbě a tvorbě autorských písní. Pro Adventýnek skládá písničky a nahrává hudební doprovody.

 

 

D11680F3-F23A-4BAB-8B24-BCDC9F8990AF

JITKA MOZOROVÁ • životopis • www.tanecznitra.cz 

Působí jako tanečně pohybová terapeutka, lektorka se zaměřením na scénický, kreativní a prožitkový tanec. Navrací tanec do každodenního života a věnuje se inkluzivním tanečním projektům. Pracovní zkušenosti načerpala v oblasti sociálních služeb, předškolního vzdělávání a pedagogiky volného času. Vede neziskovou organizaci Proty boty, ve které se věnuje tanečně pohybové terapii s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pro Adventýnek tvoří choreografie k písničkám a lektoruje kurzy, workshopy a výukové programy pro děti v mateřských školách. 

 

 

SPOLUPRACUJEME

A28EA7DB-FC91-43F6-B2A1-AAF119C6CAEE

MARKÉTA ROKOSKÁ • marketilustrace.cz

Ilustrátorka a grafička působící pod značkou Markét ilustrace. Svou tvorbou chce přinášet radost. Tvoří vlastní produkty a ilustrace na zakázku pro klienty a jejich projekty. Možná znáte její ptáčky, které kreslí nejraději. Veškeré ilustrace Adventního kalendáře jsou  z její dílny.